CAPP szósta odsłona

CAPPnumer6

Szósta odsłona strategii CAPP nosi tytuł "Live trading". Tym razem mamy możliwość zapoznania się z filmem gdzie pokazany został trading na realnym rachunku według strategii Candles Analysis and Pivot Point wraz z bieżącą analizą aktualnego wykresu. 

Te dwa filmy poniżej to tylko przedsmak dla kolejnych nagrań. Aby mieć informacje o nowościach polub fanpage : https://www.facebook.com/CAPP-352252795383700/ oraz subskrybuj kanał na YT. ( Po prawej czesci tej strony link )

Czytaj dalej

CAPP pierwsza odsłona

CAPPnumer1

 Pierwsza odsłona nosi tytuł taki sam jak strategia czyli "Candles Analysis and Pivot Points". Jest to pierwszy film jaki powstał w związku ze strategią CAPP. W tym filmie jeszcze nie zostały zastosowane wykresy bezczasowe. Mamy więc  możliwosć uczestniczyć w historii tworzenia systemu CAPP i zapoznać się ze sposobem w jaki ewoluowała strategia. Zapraszam więc do ogladania poniższego filmu.

Czytaj dalej

CAPP druga odsłona

CAPPnumer2

Druga odsłona strategii Candles Analysis and Pivot Points nosi tytuł "Sposób na rynek". Film ten najprościej jak sie da wyjaśnia wszystkie zagadnienia które w jakiś sposób zostały pominięte w filmie pierwszym. Dodatkowo skupia się na kwestiach jakie były dla wielu osób niezrozumiałe poprzednio.

Czytaj dalej

CAPP trzecia odsłona

CAPPnumer3

Trzecia odsłona strategii CAPP zatytułowana została "Podążać za ceną". W tym filmie starałem się wyjaśnić zagadnienia związane z trendem. Na filmie szczegółowo omawiam sposób zawierania transakcji oraz uwzględniam elementy i metodologię Price Action. Cały film niejako dopełnia wszystkie elementy omówieone w filmach poprzednich.

Czytaj dalej

CAPP czwarta odsłona

CAPPnumer4

Czwarta odsłona strategii CAPP została przeze mnie zatytułowana "Prawdziwe wykresy". W filmie tym omawiam prezentację ceny bez uwzglednienia czasu. Z pośród wszystkich dostępnych opcji wybrałem własnie range bary i uzasadniam tam swój wybór oraz pokazuje w jaki sposób zawierać transakcje na tego rodzaju wykresach. 

Czytaj dalej

Więcej artykułów…

  • 1
  • 2
icona  Candles Analysis
  and
  Pivot Points